Ceník

Milí přátelé komplexní medicíny,

jak mnohé z vás již po moho let doprovázím na vaší cestě za zdravím, uvědomuji si díky vám i díky tomu, co se děje kolem mě ve společnosti, že je nutno postupně předělat celý koncept zdravotnictví a medicíny, neb ten stávající je neudržitelný. A ta změna by měla probíhat ve směru převzetí zodpovědnosti za svůj život, za své zdraví a za opravdovou prevenci a odpovědné chování vůči sobě, vůči přírodě, ostatním lidem, planetě…atd.

Proto jsem se rozhodla trochu pozměnit moji roli vůči vám a předělat systém služeb ve smyslu zaměření právě na tyto hodnoty. Bude mě to stát více práce a úsilí, vás více peněz,ale myslím,že to oboustranně stojí za to. Za svou praxi jsem nasbírala mnoho zkušeností, informací, přečetla mnoho knih, studií, odborných článků a potkávala se s kolegy, kteří jsou taktéž cennou studnicí znalostí. Rozhodla jsem se toto vše předávat vám, mým klientům, a studentům,aby jste mohli jít svou část cesty za zdravím pevněji a rozhodněji.

Prakticky to vypadá tak, že:

- Připravujeme pro vás nový web, kde bude mnoho článků, nových informací, krátká tematická videa, ale i přednášky, které si můžete poslechnout.

- Rozšířili jsme nabídku služeb pro vás ve smyslu prodloužení a rozšíření konzultací o psychosomatický pohled, konstituční vyšetření dle data narození, nový jídelníček na míru včetně popisu problematiky, nákresu energetického systému a doporučení režimových opatření. Dále o možnost být v klubu zdraví, kde budete mít přístup k nejnovějším informací a videím.

Od vás to bude vyžadovat nutnost vzít péči o sebe a o své zdraví zodpovědně a komplexně. Budete si muset rozmyslet, zda do svého zdraví budete investovat, či ne..a do jaké míry vám stojí za to udělat pár kroků a vynaložit finance k tomu, aby vám vaše tělo/ a potažmo duše/, dobře sloužilo, uvědomit si, co všechno pro vás každý den dělají vaše játra, vaše ledviny, srdce atp. a na jaké místo žebříčku v životě je postavíte…

Celý program je sestaven tak, že pokud budete chtít jít s námi, budete mít maximální péči o vaše tělo, duši i ducha, mnoho informací, které nikde nenajdete, kombinaci nejmodernějších poznatků s moudrostí starých medicín a bylinářství, doplněných dietetikou a psychosomatikou.

Seznamte se proto prosím s novou nabídkou služeb a potažmo novým ceníkem a dejte nám vědět, zda chcete jít touto cestou s námi.

Děkujeme.

Přejeme vám úspěšnou a radostnou cestu za zdravím.


Ceny služeb platné od 15.1.2016

Aktuální ceník ve formátu PDF.
©2009 - 2019 duse-telo.cz
vytvořeno v OCdesign.cz